Praca

Szukasz stabilnego zatrudnienia i przyjaznej atmosfery w pracy?

Dołącz do zespołu pracowników Firmy „Bracia Tokarscy”.

Jesteśmy zakładem produkującym asortyment grillowy m.in.: brykiety z węgla drzewnego, węgiel drzewny, grille jednorazowe, itd.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Przywory, ul. Parkowa 3

(Możliwość dojazdu komunikacją MZK Opole. W sąsiedztwie zakładu jest przystanek Grotowice- Pętla obsługujący linie 8,12,N2.)

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn
  • monitoring parametrów technicznych linii oraz jakościowych wyrobu gotowego
  • dbanie o porządek i dobry stan techniczny linii
  • dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad BHP oraz p.poż.,
  • w przypadku posiadania uprawnień elektrycznych dodatkowo nadzór nad prawidłowym działaniem podległych maszyn, ich bieżące przeglądy i konserwacje

Wymagania:

  • sumienność, punktualność oraz rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym (sezonowo)
  • chęć uczenia się nowych zagadnień
  • uprawnienia elektryczne do 0,4 kV bądź doświadczenie w służbach utrzymania ruchu lub uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym będą dużym dodatkowym atutem – nie są jednak konieczne

Oferujemy:

  • pracę w kameralnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • dodatkowo premię oraz „dodatek na pranie”
  • kawę, herbatę, wodę bez ograniczeń
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • dla chętnych możliwość pracy w większym wymiarze godzin.

Zakres pracy: pakowanie asortymentu grillowego wg wytycznych Brygadzisty, dbanie o porządek i dobry stan techniczny linii, przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • punktualność i chęć do pracy
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym, jeśli wolisz inne formy zatrudnienia – jesteśmy elastyczni
  • premię, „dodatek na pranie” oraz dodatkową płatną 15 min. przerwę w trakcie pracy
  • kawę, herbatę, wodę mineralną bez ograniczeń
  • pracę w przyjaznej atmosferze w rodzinnej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową: poczta@braciatokarscy.com z podaniem w tytule stanowiska, na jakie Państwo aplikują lub o kontakt pod numerem telefonu: 507 989 572 (pn – pt w godz. 7:00- 15:00).

Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Scroll to Top